пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

Прес-конференція "Львів: дружній до сімей?"


На початку вересня 2013 року в Україні стартував всеукраїнський етап громадської кампанії “Зробимо українські міста дружніми до сімей!”. Ініційований в травні цього року громадською організацією Демократичний Альянс Жінок, проект у Львові реалізовуватиметься спільно з громадською організацією «Агенція Європейських Інновацій» та родинним центром “Ляля До…Ляля По…”.

Метою кампанії є популяризація ідеї дружнього до сімей міста та стимулювання державних і приватних закладів до забезпечення відповідної інфраструктури.
В рамках кампанії “Зробимо українські міста дружніми до сімей!” передбачено наповнення відкритого он-лайн ресурсу – Карти дружніх до сімей закладів, де будуть відмічені громадські місця трьох рівнів: дружні до немовлят, дружні до дітей, та дружні до сімей.
З метою стимулювання державних та приватних закладів до забезпечення дружньої до сімей інфраструктури планується подання запитів на інформацію, а також звернень щодо забезпечення цією інфраструктурою громадських місць. Найдружніші до сімей заклади, визначені в результаті моніторингу, будуть позначені наліпкою “Заклад, дружній до сімей”.
Дізнатись більше про кампанію у Львові можна буде в понеділок, 16 вересня об 11.00, на прес-конференції, що відбудеться в рамках Тижня Європейської Мобільності приміщенні ресторану Celentano що на розі вул. Галицької та Площі Ринок, 22 (цокольне приміщення) відбудеться прес-конференція, учасники якої зроблять спробу дати відповідь: Львів туристичний, та чи дружній до сімей?

Учасники і учасниці конференції:
Наталя Король – громадська організація “Демократичний Альянс Жінок”, м. Київ.
Ганна Заремба – громадська організація “Демократичний Альянс Жінок”, м. Львів
Наталя Костюк - громадська організація «Агенція Європейських Інновацій», м. Львів
Ірина Ферко - Родинний центр “Ляля До…Ляля По…”, м. Львів
Представник соціально відповідального бізнесу, м. Львів

На прес-конференції буде презентовано коротке відео, яке покаже наскільки інфраструктура міста Львова є зручною для батьків з дитячими візочками.
Більше інформації про проект Ви зможете знайти за посиланням:
http://women-da.org/2013/09/ukrajinski-materi-ta-batky-objednalysya-i-planuyut-zrobyty-svoji-mista-bilsh-druzhnimy-do-simej-z-ditmy/

Немає коментарів:

Дописати коментар