вівторок, 22 травня 2012 р.

Тренінг "Мистецтво презентації себе та своїх ідей."

Заключним семінаром проекту "Центр розвитку молодіжних ініціатив" став захоплюючий  Тренінг
"Мистецтво презентації себе та своїх ідей." (7 квітня 2012 року).
Тренер - Максим Коляда

Як провести успішну презентацію ?

o    Зробіть красиві слайди.
o    Слайди для глядачів, а не для вас.
o    Важливо як, а не що..
o    Вступ, основна частина, висновки.
o    Говоріть на “мові” слухачів.
o    Цитуйте відомих людей, жартуйте.
o    Розмістіть слайди із вашої презентації в інтернеті.

Секрети успішної презентації  від Стіва Джобса:

o    Зберігайте зоровий контакт із аудиторією. Стів Джобс у своїх виступах ніколи не втрачав цього контакту. Він вибирав із залу то одну то другу групу людей і звертається конкретно до них. На слайдах у Стіва були тільки картинки та ілюстрації, тому йому не доводилося повертатися до глядачів спиною і читати текст, втративши зоровий контакт із аудиторією. Стів Джобс ретельно готувався та досконало знав свою презентацію, і саме ще дозволяло йому поводитися на сцені впевнено та невимушено.
o    Відкриті жести. Під час своїх презентацій Стів Джобс використовував лише відкриті жести. Під час виступу він вільно ходить по сцені, він не навіть не використовував кафедру, щоб не створювати бар’єру із глядачем.
o    Активна жестикуляція. Якщо хочете мати такий же успіх на сцені, як Стів Джобс, активно використовуйте жести, які підсилюють слова, які ви сказали. Наприклад, під час розмови про масштаби ІТ індустрії Стів Джобс розводить руки, показуючи наскільки вона велика. Не намагайтеся заучувати жести, вся жестикуляція має бути максимально природною та живою.

Ви повинні досконало знати те, про що говорите та навчитися виступати без додаткових нотаток.ФОТОЗВІТ ТРЕНІНГУ!!!!!!!!!!!!!!!
     Правильна презентація самого себе - це найкраща реклама себе, своїх талантів та можливостей!

Немає коментарів:

Дописати коментар