пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

УКРАЇНСЬКІ МАТЕРІ ТА БАТЬКИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ, ЩОБ ЗРОБИТИ СВОЇ МІСТА БІЛЬШ ДРУЖНІМИ ДО СІМЕЙ З ДІТЬМИ

Символічно, 1 вересня 2013 року в країні стартував всеукраїнський етап громадської кампанії “Зробимо українські міста дружніми до сімей!”. Ініційована кампанія в травні цього року громадською організацією Демократичний Альянс Жінок.
Представники та представниці 12 міст з кількох громадських організації, ВНЗ і видань збиралися в Києві для обміну досвідом, ідеями та спланували хід реалізації кампанії.
Метою кампанії є:
 • популяризація ідеї дружнього до сімей міста;
 • стимулювання державних і приватних закладів до забезпечення відповідної інфраструктури.
Найрозвиненіші країни світу вже давно потурбувались про те, щоб молоді матері та батьки почувались комфортно з дітьми різного віку в своїх містах. Пандуси, повивальні столики, дитячі кімнати в громадських місцях – запорука мобільності, а, значить, і можливостей як для дітей, так і для їх батьків. Тепер курс на подібні інновації бере і українське суспільство.
“Ми в Демократичному Альянсі Жінок впевнені, що дружня до сімей інфраструктура має стати обов’язковою нормою для сучасних українських міст! З цією метою ми розпочали кампанію “Зробимо українські міста дружніми до сімей!” і будемо докладати зусиль до того, щоб вона ставала масовою та торкнулася кожного міста України”, – заявила голова організації Демократичний Альянс Жінок Наталя КОРОЛЬ.
В рамках кампанії “Зробимо українські міста дружніми до сімей!” передбачено
 1. Наповнення відкритого он-лайн ресурсу – Карти дружніх до сімей закладів, де будуть відмічені громадські місця трьох рівнів:
  • Дружні до немовлят: містять пандуси для візочків, повивальні столики, кімнати для догляду за дітьми та інше.
  • Дружні до дітей: містять дитячі кімнати на підприємствах, в державних та приватних установах, стільці для дітей та дитяче меню в ресторанах і кафе, дитячі майданчики, як зовнішні, так і в приміщенні тощо.
  • Дружні до сімей: заклади, що містять усе необхідне для перебування з дітьми різного віку.
 2. Популяризація дружної до сімей інфраструктури серед родин, які мають або планують мати дітей.
 3. Подання запитів на інформацію щодо наявності дружньої до сімей інфраструктури, а також звернень щодо забезпечення цією інфраструктурою державних громадських закладів.
 4. Стимулювання приватних закладів ставати дружніми до сімей через позначення найкращих знаком “Заклад, дружній до сімей”.
По завершенні моніторингу дружніх до сімей громадських місць планується провести презентацію наповненої карти та плану дій щодо впровадження дружньої до сімей інфраструктури в українських містах.
Довідково:
Демократичний Альянс Жінок – громадська організація, місією якої є забезпечення рівних можливостей для розвитку і реалізації особи незалежно від статі. Кампанія “Зробимо українські міста дружніми до сімей!”, ініційована Демократичним Альянсом Жінок, стартувала 19 травня 2013 року Сімейним Фестом в Києві, приуроченим до Міжнародного Тижня Подружжя.
Партнери проекту:
Громадська організація «Прогресивні Жінки», м. Вінниця
Громадська організація «Територія мам», м. Вінниця
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», м. Житомир
Ініціатива «Декрет у великому місті», м. Київ
Громадська організація «Агенція Європейських Інновацій», м. Львів
Родинний центр “Ляля До…Ляля По…”, м. Львів
Громадська організація «Інститут підтримки громадських ініціатив», м. Переяслав-Хмельницький
Сімейний клуб «Пузата мама», м. Рівне
Портал «Чарівне», м. Рівне
Громадська організація «Жіночі альтернативи», м. Севастополь
Гендерний ресурсний центр при Севастопольському національному технічному університеті, м. Севастополь
Ознайомча зустріч координаторів кампанії в Києві 01 вересня 2013 року
Сумський Державний Університет, м. Суми
Тернопільський осередок ВГО «Мама-86», м. Тернопіль
Громадська організація «Соціальний Всесвіт», м. Харків
Асоціація багатодітних сімей м. Харкова «АММА»
Гендерний центр Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.


Джерело:
http://women-da.org/2013/09/ukrajinski-materi-ta-batky-objednalysya-i-planuyut-zrobyty-svoji-mista-bilsh-druzhnimy-do-simej-z-ditmy/

1 коментар:

 1. Як родина військових, ми дуже вдячні за професійну позику пана Педро. він був уважним, обізнаним і не поспішав провести нас через процес позики. ми були своєчасно поінформовані про будь-які відповідні деталі, які ми повинні були врахувати. він був дуже доступним, зрозумілим і заслуговував на довіру. ми не можемо достатньо подякувати йому за чудову службу. ми дуже рекомендуємо його і радіємо тому, що він отримав кредитну допомогу, щоб ми могли придбати наш будинок. сім’ї військових і невійськових, пане Педро , з якими ви хотіли б працювати, щоб купити житло та отримати будь-яку допомогу в кредиті!» Контактна інформація кредитного спеціаліста пана Педро Джерома: whatsapp: + 1-8632310632електронна пошта: pedroloanss@gmail.com

  ВідповістиВидалити